Jdi na obsah Jdi na menu
 


15. Kapitola EB

2. 3. 2008
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No... :DD

(pasu-Hanka (pasu.wgz.cz), 5. 3. 2008 18:55)

Mám sice dobrou náladu, ale přesto se tak trochu přidám ke kritice, tak doufám, že to nebudeš brát jako... rýpání, ale spíš jako takovou radu:

1) Jak už napsala Polgara, chtělo by to se víc věnovat pocitům a trošku víc se rozepsat. Vím, že jsi skvělá autorka, kdyby ne, tak tohle nečtu a nic sem teď nepíšu, ale přece jen když povolíš uzdu fantazii a svým pocitům, tak to zase bude vypadat jinak :D Jsem si jistá, že jestli tě tahle tvoje povídka baví, tak ti to půjde, ani nemrkneš. Ovšem zase je tu jiné hledisko a to je čas... Pokud nemáš čas psát, tak je to potom těžší... ;))

2) Abych pravdu řekla, prosím neuraz se, docela mě štve, že i když je to jen oznamovací věta - Př.: "Voldemort!" šeptla (Emma) - tak je na konci vykřičník. Víš, nic proti, ale ta kapitola by zase vypadala jinak, kdybys použila i jiná znamínka (tečku, čárku...) Je to jen detail, já vím, a neber to prosím jako nějakou urážku nebo tak něco... Prostě ti jen říkám svůj názor, ale nechci, aby se tě nějak dotknul.

3) Tentokrát nesouhlasím s Pol, protože tahle kapča mi přišla naopak docela dlouhá oproti těm ostatním. Jo jasně, ráda bych, kdyby kapitolky byly delší, ale to asi u všech povídek, co čtu, protože vžidky, jakmile je konec, musím čekat na pokráčko a to taky není jen tak... Jsem totiž hrozně netrpělivej tvor ;)))

4) Námět na povídku je celkem opravdu zajímavej, ale chtělo by to trochu ubrat na rychlosti - Nevím, jestli postupuješ podle knížky a držíš se jejího děje (připadá mi, že jo), ale zase bych se s tímhle k bodu 1 - tzn.: trochu víc se rozepsat. Zase ne tak, aby ty kapitolky byly nudné, zdlouhavé a o ničem, ale třeba se nejen držet toho hlavního... řekněme proudu děje a zapojit třeba i nějaké menší zápletky, které třeba vyřešíš do do dvou kapitol nebo hned v té jedné (nepř.: past na školníka, Harry hledá ponožky z čehož se vyklube celopokojové hledání a z toho se stane fraška - jj, vím. blbej příklad, ale v tuhle chvíli mě nic nenapadá :)))))

Tak, už končím. Prosím, vážně tohle neber jako nějakou vážnou kritiku, spíš jako radu. Nechci, aby tě to nějak urazilo a jestli se tak stalo, tak se omlouvám, vážně. myslím to dobře. jsi vážně skvělá autorka a tahle kapitolka se mi opravdu líbila :DD Těším se na pokračování, tak snad bude co nejdřív :))))

ehm

(Polgara, 5. 3. 2008 17:23)

Nuže, kapitola je moc pěkná, akorát mi přišla krátká a přijde, že tvoje kapitoly už nejsou to co bývali...jsou čim dál tim kratší a moc se nevěnuješ pocitům svých postav...děj je takovej uspěchanej a něco tomu pořád chybí...jinak je to zajímavé, ale chtělo by to trochu prodloužit kapitoly...