Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvod k SPNO

30. 12. 2007

Doba: 7.ročník Pobertů
Žánr: romantika, dobrodružné

Postavy: Alice LaTeaseová-Lupinová (Autp), Poberti, Lily Evansová, Lucius Malfoy, Albus Brumbál, Severus Snape a další...
Upozornění: - žádné-
Popis: Z Austrálie přijíždí do Anglie sedmnáctiletá Alice LaTeasová, jež se po odhalení pravdy vydává hledat své vlastní rodiče, kteří ji kvůli hrozícímu nebezpečí schovali do opatrovnictví adoptivním rodičům daleko od země, kde se narodila. Sedmý ročník svého studia hodlá dokončit ve škole čar a kouel v Bradavicích, kam podle získaných informací chodí i její bratr Remus Lupin.
I přesto, že jsou ti dva dvojčata, nejsou si skoro vůbec podobní. Alice má narozdíl od bratra oči modrozelené, orámované hustými černými řasami, a vlasy nádherné černé, které ji v nádherných prstýncích spadají až do půlky zad.
Jako studentka je, stejně jako bratr, inteligentní, nadaná a velice šikovná, každý učitel na australské škole magie, i přestože není žádný svatoušek, jen vychvaloval a dával ostatním na vzor. Jak ale dopadne dívčino setkání s rodiči? A jak bude reagovat její bratr? Zvykne si v Bradavicích a najde si přátele? Hrozí jí snad ještě stále nebezpečí, kvůli kterému ji Lupinovi schovali do bezpečí?
Stav: nedokončená
Autoři: pasu-Hanka, pasu-Pavla, Wiwa
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář